تبلیغات
حدیث - السلام علیک یا رسول الله


این روزها شاهد اهانت فرزندان نامشروع قدرت و ثروت، به قدسی ترین موجود عالم هستی هستیم. صهیونیسم تزویر، دست ناپاک خود را از آلودگی به این اهانت آشکار مبرا اعلام می کند، و دولت منفور آمریکا هم به نام آزادی، در برابر سازندگانی که تحت حمایت او چنین اهانتی نموده اند، هیچ واکنشی نشان نمی دهد! که البته جای شگفتی هم ندارد؛ عروسکی را جلو انداخته اند تا بسان تلخکان دربار رُلی بازی کند و اهانتی نماید، اما خود در ناپیدای تاریکی، کارگردان اصلی این خیمه شب بازی اند!

این اول بار نیست که در کنار برج آزادی با نام آزادی بازی می شود و به مقدسات یک میلیارد و نیم مسلمان توهین می شود! اگر بیم تبلیغ انحراف را نداشتم، فهرستی از فیلم هایی که به نام آزادی بیان در غرب تولید و منتشر شده و در آنها به صورت آشکارا به اسلام و  مسلمین و مقدسات آنها توهین شده را می نگاشتم، تا بهتر روشن شود که آیا توهین به مقدسات یک و نیم میلیارد انسان، آزادی بیان نام دارد؟!

اهانت، کمترین حربه پوسیده ددمنشانی است که بویی از آزادی و آزادگی نبرده اند و چیزی از احترام به مقدسات نمی دانند و کمترین بهره ای از استدلال عقلی و گفتمان منطقی ندارند! کسی که در منطق گفتمان حرف اول را می زند و با دلیلی محکم و استدلالی پولادین، حرفش را به کرسی عقل و انصاف می نشاند، چه نیازی به نیشتر اهانت و زخم توهین دارد؟! آیا او که با فیلم موهنش، وحی و رسالت و حیات حقیقی معنوی را تمسخر می کند و با نمایش تلخک گونه اش آن را به استهزاء می نشیند، زبان تعقل و آداب گفتمان ندارد که به طناب پوسیده اهانت و توهین چنگ زده است؟!

آری، اینان زادگان نامشروع همان کران و کوران و لالانی هستند (1) که در اوان اسلام و در کنار مقدس ترین خانه وحی، بر شانه بلند عدالت، شکمبه گوسفند می ریختند و در کوچه های غربت، بر سرش زباله می افکندند و در تبلیغ طائف، سنگسارش کردند و پایش را مجروح و خونین نمودند، و در نبرد احد، دندانش را شکستند! اما از او تنها یک پاسخ شنیدند:


 اللهم اغفر لقومی إنهم لا یعلمون (2)

پروردگارا! [خطاهای] قوم مرا ببخش [زیرا] از نادانی چنین می کنند!

همو که در فتح الفتوح مکه و در اوج بی منتهای قدرتش، به جای آن که به روش سفاکان دژخیم، دمار از روزگار دشمنش درآورد، دست رحمتش را بر سر همگان می کشد و یوسف وار از خطاهای نابخشودنی قومش گذشت می نماید. (3)

آری، این اولین اهانت و گستاخی نیست که به ساحت پیامبر اعظم انجام می گیرد! اسلاف ناپاک این ددمنشان هم چنین بوده اند و اکنون نیز فرزندان نامشروع آنان چنان هستند!

ما ضمن انزجار از این انحراف نکوهیده و عمل گستاخانه، علاقه و ارادت بیش از پیش خود به ساحت قدسی پیامبر رحمت را نشان می دهیم، و به این ددمنشان می گوییم که از خشم و کینه خود بمیرید (4) چرا که نور هدایت هرگز خاموش شدنی نیست (5)، و به زودی وعده حقِ الهی عالمگیر می شود، و به کوری چشم ناپاکتان، صدای توحید و حق پرستی در سراسر گیتی طنین انداز خواهد گشت؛ ان شاء الله. (6) 


الا لعنة الله علی القوم الظالمین
و سیعلم الذین ظلموا ای منقلب ینقلبون


پی نوشت
-------------------------
1- بقره/18
2- و قد ورد فی تفسیر إِنَّكَ لَعَلى‏ خُلُقٍ عَظِیمٍ أن النبی ص كلما آذاه الكفار من قومه قال اللهم اغفر لقومی إنهم لا یعلمون (نهج‏ الحق ص 308)
3- تفسیر نمونه، ج 10 ، ص 66
4- قُلْ مُوتُوا بِغَیْظِكُم (آل عمران/119)
5- یُریدُونَ لِیُطْفِؤُا نُورَ اللَّهِ بِأَفْواهِهِمْ وَ اللَّهُ مُتِمُّ نُورِهِ وَ لَوْ كَرِهَ الْكافِرُونَ (صف/8)
6- هُوَ الَّذی أَرْسَلَ رَسُولَهُ بِالْهُدى‏ وَ دینِ الْحَقِّ لِیُظْهِرَهُ عَلَى الدِّینِ كُلِّهِ وَ لَوْ كَرِهَ الْمُشْرِكُونَ (توبه/33)

طبقه بندی: مناسبت ها، 
برچسب ها: اهانت به رسول خدا، عوامل اهانت به پیامبر،
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در تاریخ : شنبه 25 شهریور 1391 | توسط : حسین جوادی نیا